Blog

Blog geri dön

Tam Gün Yaz Yaz Spor Okulu 2019

Tam Gün Yaz Yaz Spor Okulu 2019

Beylikdüzü tam gün yaz spor okuludönemi kayıtlarımız başladı.

Beylikdüzü yaz spor okulukapsamında 4 ile 13 yaş arası olacak çalışmalarımız sabah 09:00 ile 17:00 arası olacaktır.

Çocuklarımızın yoğun geçen ders ve okul dönelerini değerlendirecekleri dolu dolu bir yaz okulu programı hazırladık.

Alanında uzman eğitmenler eşliğinde yapılacak çalışmalarımız da Yüzme eğitimi, Cimnastik, Hareket Eğitimi, Basketbol kursu, Drama, Müzik, Futbol, El Sanatları, Modern Dans ve Halkoyunları, Pratik ingilizce, Beceri Koordinasyon ve çeşitli sosyal ve sportif etkinlikler olacaktır.

Ayrıca Beylikdüzü yaz spor okullarıkapsamında her yaş grubuna özel bir çalışma programı hazırlanmaktadır. Yaz spor okulunda başarılı olan öğrencilerimizin profesyonel takımlarımızda lisanslı olarak oynama fırsatı yakalayacaktır.

Milli takım antrenörleri eşliğinde olacak çalışmalarımız tek branş olarak da Basketbol, Yüzme eğitimi, Cimnastik, Futbol kurslarımız ile Akıl oyunları ve Satranç dersleri olarak da yapılacaktır.

Esenyurt yaz spor okulları olarak da ortak hizmet bölgesinde olmasının gerekliliği olarak Avcılar yaz okulu, Beykent yaz okulu, Esenkent Yazokulu, Bahçeşehir Yazokuluolarak da hizmet vermektedir.

Marmara park AVM ye yakın olan Beylikdüzü Fenbilimleri Koleji içerisinde olacak çalışmalarımız için 0536 950 58 36 dan iletişime geçebilirsiniz.

Beylikdüzü yazspor okulları en kapsamlı tam gün Yazokulu 

Beylikdüzü Yazokulu 

DG Akademik yaz spor okulu olarak 90.000 aşkın sporcu ile çalışma, 25 yıllık tecrübemiz ve alanında uzman eğitmenlerimiz ile İstanbul yaz okulları kapsamında en tecrübeli ekibe sahiptir.

Beylikdüzü Tam Gün Yaz okulları olarak

www.beylikduzuyazokullari.com

www.dgakademik.com

www.sporcuanaliz.net

www.tummmiad.org

web sitelerini yöneterek her alanda gençlerimize hizmet vermekteyiz.

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Blog geri dön