"> Beylikdüzü Yüzme Kursu - Beylikdüzü Spor Okulu

Blog

Blog geri dön

Beylikdüzü Yüzme Kursu

Beylikdüzü Yüzme Kurslarımız uzman eğitmenler eşliğinde yapılan çalışmalarda yeni nesil eğitim programları uygulanmaktadır.

Yüzme Eğitimi :

Her çocuk yüzme öğrenmeli mottosu ile çıktığımız yolda 4-15 yaş arası grup yüzme eğitimleri, vip gruplar ve özel dersler yapılmaktadır.

Çocukların öz güven gelişimleri için önemli bir etken olan yüzme kurslarımız Beylikdüzü kampüsümüzde yapılmaktadır.

Beylikdüzü Yüzme Kursu ;

Beylikdüzü yüzme kursları DG Akademik bünyesinde yapılan çalışmalarımızda alanında uzman eğitmenler eşliğinde yapılmaktadır.

Her yaş gurubuna özel olarak hazırlanmış yeni nesil eğitim programlarımız da çocuklarımızın yetenekleri doğrultusunda planlama yapılmaktadır.

Yüzme Kurslarında Korkusu Olan Çocuklar;

Özellikle son yıllarda çocukların sosyal alanlardan uzak olması sebebi ile havuz korkusu olan çocuklarımızın suya alışma süreçlerini en iyi şekilde yöneten uzman eğitmenlerimiz, çocukların suya alışma süreçlerinde güven oluşturmaları ve suyu sevmeleri için çalışmalar yapmaktalar. Bu sürecin ardından eğitime başlanmakta ve öğrenme süreleri ile eğitim de başarı oranları artmaktadır.

Profesyonel Yüzme Eğitimi;

Beylikdüzü yüzme kursu (DG Akademik) profesyonel yüzme eğitimi yanı sıra yarışmalara hazırlanmak lisanslısporcu olmak isteyen gençlerimize de kapı açmaktadır.

 

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Blog geri dön