"> YAZ OKULU - Beylikdüzü Spor Okulu

YAZ OKULU

Yaz Spor Okulları

Yeni nesil eğitim programları ve alanında uzman eğitmenler eşliğinde sabah 09:00 ile akşam 17:00 arası çalışmalar yapılmaktadır.

Sportif branşların yanı sıra sanat ve sosyal aktiviteler ile çocuklarımızın gelişimlerine katkı sağlıyor ve harika bir yaz tatilini hem eğlenerek hem öğrenerek hem de sosyalleşerek geçirmelerini sağlıyoruz.

Yaz aylarında yapılacak en önemli aktiviteler arasında yaz spor okullarına kayıt olarak hayalinizdeki spor branşını öğrenmek ve başarılı olmak geliyor.

Yaz sporları okulları birçok kişinin sporla tanıştığı ve kendini geliştirdiği yerler olarak ülke sporumuz açısından oldukça önemli bir yere sahiptir. Ülkemiz oldukça genç ve potansiyelli bir genç nüfusa sahip olmasına rağmen sportif anlamda hedeflediği noktanın oldukça gerisinde olduğu görülüyor. Ülkemizde okul dönemlerinde spor yapmanın oldukça zor olmasından dolayı yaz dönemi spor öğrenmede en önemli dönem olarak ön plana çıkıyor. DG Akademik olarak yaz aylarında, onlarca farklı spor branşında, milli antrenörler eşliğinde eğitim ve antrenman hizmeti sunuyoruz. Tüm yaz okullarımızda sizlere hayalinizdeki spor branşının en önemli inceliklerini öğretirken, disiplinli bir çalışma ile bu sporda potansiyeliniz doğrultusunda önemli yerlere gelmenize yardımcı oluyoruz. Yaz okullarımızda sunduğumuz tüm yaz spor branşları için kendi branşında uzman ve büyük tecrübeye sahip eğitici ve antrenör kadrosu ile hizmet sunuyoruz.

 

TAM GÜN YAZ SPOR OKULU, YARIM GÜN SPOR OKULU ve Tek Branş Eğitimleri;

Her yaş grubuna göre uzman eğitmen kadromuzun hazırladığı çalışma programımız, çocuklarımızın fiziksel gelişimleri yanı sıra psikomotor gelişimi, sosyal iletişim gelişimi, grup içi uyum ve takım olma  ve iletişim becerileri ile  koordinasyon denge çalışmaları ile dolu bir program…

Çocuklarımız eylenirken birçok branş çalışmaları için de uzman ekip tarafından sportif eğitim alacaklar..

YAZ OKULU : Yoğun okul programlarından sonra çocukların spor ile sosyalleşmeleri, eğlenceli ve profesyonel spor eğitimi almaları, çeşitli yarışmaların olduğu harika programlarımız için 0 536 950 58 36 dan bizlere ulaşabilirsiniz.

 

Tam Gün, Yarım Gün ve Tek Branş Çalışmaları Olacak Şekilde Planlanmaktadır

DG Akademik İştirakidir

Bu gönderiyi paylaş