"> YAZ SPOR OKULU - Beylikdüzü Spor Okulu

Kurslarımız - YAZ SPOR OKULU

Tam Gün Yaz Spor Okulu 

Yaz Spor Okulları

Yaz aylarında yapılacak en önemli aktiviteler arasında yaz spor okullarına kayıt olarak hayalinizdeki spor branşını öğrenmek ve başarılı olmak geliyor.

Yaz sporları okulları birçok kişinin sporla tanıştığı ve kendini geliştirdiği yerler olarak ülke sporumuz açısından oldukça önemli bir yere sahiptir. Ülkemiz oldukça genç ve potansiyelli bir genç nüfusa sahip olmasına rağmen sportif anlamda hedeflediği noktanın oldukça gerisinde olduğu görülüyor. Ülkemizde okul dönemlerinde spor yapmanın oldukça zor olmasından dolayı yaz dönemi spor öğrenmede en önemli dönem olarak ön plana çıkıyor. DG Akademi olarak yaz aylarında, onlarca farklı spor branşında, milli antrenörler eşliğinde eğitim ve antrenman hizmeti sunuyoruz. Tüm yaz okullarımızda sizlere hayalinizdeki spor branşının en önemli inceliklerini öğretirken, disiplinli bir çalışma ile bu sporda potansiyeliniz doğrultusunda önemli yerlere gelmenize yardımcı oluyoruz. Yaz okullarımızda sunduğumuz tüm yaz spor branşları için kendi branşında uzman ve büyük tecrübeye sahip eğitici ve antrenör kadrosu ile hizmet sunuyoruz.

Her İsteğe Uygun Yaz Spor Branşları

Beylikdüzü spor okulları olarak sadece belli başlı branşlarda değil, ülkemiz gençlerinin ilgi duyduğu birçok farklı spor branşında eğitim ve geliştirme hizmeti sunuyoruz. Ülkemizde gençlerin popüler spor branşları dışında, diğer branşlar için yeterli eğitim imkanına sahip olmasından dolayı sportif anlamda hem başarıda hem de çeşitlilikte olmamız gereken seviyenin oldukça altında kalıyoruz.  Ortaya koyduğumuz profesyonel ve dünya standardını yakalamış spor eğitimi ile pek çok branşta ülkemizi uzun yıllar başarılı bir şekilde temsil edecek gençleri yetiştiriyoruz. Milli antrenörler eşliğinde yaz okullarımızda oldukça geniş bir yelpazede ve sporun temel ilkeleri ile tam uyumlu bir yaz spor okulu hizmeti ortaya koyuyoruz.

Spor okullarımızda verdiğimiz profesyonel Yaz spor eğitimi ile birlikte yeteneği olan birçok gencimizin bu yeteneklerinin farkına varmasını sağlayarak ülkemizi uluslararası arenada en üst düzeyde temsil etmesini amaçlıyoruz. Milli antrenörler eşliğinde ortaya koyduğumuz dünya standardını yakalamış eğitimi ve antrenman programlarımız sayesinde eğitim sonunda artık oldukça başarılı bir Yaz sporu oyuncusu olma imkânına sahip oluyorsunuz

Gelişmiş Yaz Spor İmkânları

DG Akademi olarak Yaz sporları konusunda ülkemizin en eksik olduğu noktalarda oldukça nitelikli ve ülkemiz standartlarının çok üzerinde bir hizmet anlayışı ortaya koyuyoruz. Birbirinden farklı Yaz spor branşları için hem donanım hem fiziksel alan hem de eğitici anlamında sizlere ülkemizin en iyi şartlarını sunuyoruz. Milli antrenörler eşliğinde hazırlanan programlarımızın yanında, Yaz spor eğitimi konusunda dünyaca ünlü isimlerle iş birliği yaparak ülkemizdeki potansiyeli en üst seviyeye çıkarmayı planlıyoruz.

Ülkemizin genç ve yetenekli nüfusu ile birçok yaz spor branşında büyük yeteneklere sahip iken yeterli eğitimin verilmemesi ve tesis imkanlarınız yetersizliği sebebiyle olması gereken başarılar yakalanmıyor. Bu anlamda yaz spor okullarımız kalite, donanım ve tesis imkanları ile sizlerin hayalindeki sporda başarılı olması için en iyi şartları ve en ideal ortamları sunuyoruz.

Kaynak : https://www.dgakademik.com