"> Robotik Kodlama - Beylikdüzü Spor Okulu

Kurslarımız - Robotik Kodlama

Robotik Kodlama

Our Classes

Robotik Kodlama Eğitimi

Günümüz koşullarının teknoloji gereksinimi yüksek olmasının yanı sıra bu teknolojileri kullanan değil üreten çocuklar yetiştirmek için çalışmalıyız.

DG Akademik ailesi olarak çocuklarımızın gelişen teknolojiye yeni fikirler katması, belkide ülkemize hatta dünyada yeni buluş ve yazılımlar yapabilmesi için vizyon katmak için çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

8-14 yaş arası çalışmalarımıza katılmak için 0 536 950 58 36 dan iletişime geçebilirsiniz.

ÇALIŞMA GÜNLERİ : 

Salı – Perşembe  Saat 17:00  

Robotik Kodlama

Kurs merkezimiz yeni yüzyılın becerilerini çocuklarla bir araya getirmeye devam ediyor. Geleceğin mesleği olan robotik kodlama hakkında güncel kurslarımız sürüyor.

DG akademik öğrencilere yaşlarından bağımsız olarak kendilerine uygun olacak teknoloji eğitimi içeriklerine ulaşmalarını sağlıyor. Bizi diğer kurs merkezlerinden ayıran en önemli özelliklerden bir tanesi tüm yaş gruplarını tamamını kapsayan programlarımızın yer almasıdır. Robotik Kodlama Kursu sayesinde çocuklarınız geleceğin mesleğine bir adım daha yaklaşıyor. Robotik dili kodlamayı zevkli bir anlatımla sevdiren atölyemiz yıl boyunca çalışmalarını sürdürüyor. DG Akademi bünyesindeki robotik kodlama eğitimlerimiz hakkında detayları bizleri arayarak öğrenebilirsiniz. Öğrencilerimiz için yeni dönem kayıtlarımız başladı.

Robot kodlama kursları sayesinde öğrenciler teknoloji ve matematik konularını öğreniyor. Eğitim boyunca öğrenciler Motor hareketleri, sensör okuma ve veri inşa etme gibi konularda uzmanlaşıyor.

Robotik Kodlamada Atölye Eğitimin Önemi

  • Öğrenciler uygulamalı olarak eğitim modelinden destek alır.
  • Her öğrenci için zengin eğitim materyali bulunur.
  • Nitelikli eğitimci kadrosu ile öğrenciler destek alır.
  • Öğrenciler kendi projelerini üretebilme imkanı bulur.
  • Kurs sırasında öğrenciler sosyalleşir.

DG akademi eğitim kurumlarının ihtiyaç ve taleplerine en iyi şekilde yanıt veriyor. Atölye çalışmaları ile çocuklarınız geleceğin mesleği hakkında tüm detaylara kolayca erişebiliyor. Kurs sayesinde çocuklar el ve zihin koordinasyonunu eksiksiz olarak geliştirebiliyor. Çocukları sadece oyuncaklara ya da bilgisayara mahkum edilmesi gerekmiyor. Gelişimleri sırasında motor becerilerini geliştirmek ve hayal güçlerini kullanmalarını sağlamak için atölye çalışmalarının yapılması önemlidir. Atölye çalışmaları esnasında çocukların hayal gücünü destekleyen uygulamalar sunuluyor. Kurs ile beraber çocukların ince motor becerileri gelişiyor ve farklı malzemelerle tanışıyor. Çocukların, kendi yaş grupları ile yaptıkları çalışmalar sayesinde sosyal olarak gelişmeleri sağlanıyor.

Kaynak : https://www.dgakademik.com

Robotik Kodlama Eğitimlerimiz için

0 536 950 58 36 dan bizlere ulaşabilirsiniz.