"> Futbol - Beylikdüzü Spor Okulu

Kurslarımız - Futbol

Futbol Okulu

Futbol Eğitiminde Neden DG Akademik?

  • Kurs merkezimizde sadece profesyonel antrenörler görev alır.
  • Futbol sahalarımız modern teknoloji ile donatılmıştır.
  • Tesislerimizde yer alan eğitmen kadrosu sporcu kimlikleriyle, sporcu adaylarına örnek teşkil eder.
  • Futbol eğitmenleri kursiyerleri geleceğin değerli sporcuları olarak görür.
  • Eğitmenler profesyonellikleri ile ön plana çıkar.

Beylikdüzü ilçesinde nitelikli eğitimlerimiz kesintisiz olarak devam ediyor. Farklı branşlarda uzman Milli antrenörler eşliğinde futbol eğitimi veriyoruz. Kurs merkezimiz futbol okulu çalışmalarıyla 6 farklı yaş aralıklarındaki gençlerin geleceklerine pozitif anlamda yön vermelerine katkı sağlıyor. Gençlerimizin güvenilir bir şekilde futbolun temel gerekliliklerini öğrenmelerine yardımcı oluyoruz. Çocuklar bu kurslarda kaliteli zamanlarda geçirebiliyor. İleride karşılaşacakları durumlara hazırlıklı olmalarını sağlayan futbol eğitimleri ayrıca takım olmanın ne derece önemli olduğunu hatırlatıyor.

Futbol Okulu Kayıtları

Spor kulübümüz bünyemizde uzman ve deneyim sahibi futbol antrenörleri eşliğinde çocuklarınızın eğitilmesini sağlayabilirsiniz. Futbol kursumuza herhangi bir fiziksel özellikle ve boy sınırı olmadan kayıt başvuruları yapılabiliyor. Antrenman ve kurs programımız içerisinde çocuklarımıza futbol sporunu sevdiriyor ve psikolojik olarak da gelişimlerine katkıda bulunuyoruz.

Futbol kursumuza hem kız hem de erkek öğrencilerimiz başvurabilir. Futbol Kursumuza kayıtları gerçekleştiren öğrenciler yaş ve fiziksel özelliklerine göre değerlendirilir. Kurs merkezimiz ülkemizin geleceği olan çocuklarımızın fiziksel ve zihinsel açıdan gelişmelerine büyük destek sunar.

Sporun ve sporcuların yanında olmaya devam eden DG akademik çocuklarımızın ve gençlerimizin profesyonel sporcu disiplini kazanmalarını sağlıyor. Kurslar sayesinde eğitim hayatlarında başarılı birer birey olan çocuklar günlük hayatlarında mutluluğu yakalıyor.  Kulübünün felsefesi gençlerimize ve çocuklarımıza spor sevgisini aşılamaktır. Böylece çocuklar sporcu ruhunu ve disiplinini bir ömür boyu üzerlerinde taşıyacaktır.

Futbol Kış Spor Okulu

Özellikle erkek çocuklarının küçük yaşlardan itibaren merakı olan futbol kış spor okulu avantajlarıyla DG Akademi’de!

DG Akademi küçük yaşlardan itibaren sokakta başlayan futbol tutkusunu açığa çıkarmak için çocuklara büyük fırsatlar sunuyor. Erken yaştan itibaren spora yönlendirilen çocukların kariyerlerini bu alanda gerçekleştirmeleri için birçok imkan sağlanıyor. Profesyonel bir destek ve eğitim alan çocuklar büyük takımların ilgisini de erken dönemden itibaren çekmektedir. Beylikdüzü spor okulları arasında bulunan ve her zaman özel yeteneklerin en iyi şekilde değerlendirileceği eğitimlerle nitelikli hale getirilen futbol spor okullarıyla çok sayıda genç, erken yaşta keşfedilerek spor kariyerine yönlendirilmektedir. Her mevsim antrenman yapabilme imkanı sağlayan spor okulları, kız erkek tüm çocuklar için mükemmel bir eğitim sürdürecektir. Yaz kış spor okullarında keyifli zaman geçirmek isteyenler için bir fırsat olan DG Akademi ile, yaşam kaliteniz artacak, çocuğunuz sağlıklı bir hobiyi belki de meslek haline getirecek!

Psikolojik Destekli Futbol Spor Okulu

Sadece futbol kış spor okulu için değil, psikolojik destek açısından da önemli olan bu sürecin profesyonel biçimde yönetilmesi için drama, psikolog desteği ve çocuğun rehberlik sürecine katkıda bulunacak koçluk hizmeti alınabilir. Son derece önemli bir hizmet kalemi olan spor okullarında profesyonel psikolojik destek, sağlıklı bir gelişim açısından önemlidir. Belki de yaşamını spor kariyerine yönlendirecek olan gençlerin basketbolu tanıması, ilgi alanı ve bedensel durumunun bu spora uygun olması için profesyonel yardımla birlikte karar vermesi sağlanır. Birçok sosyal sorumluluk projesine dahil olan ve maddi imkanları yetersiz gençleri spor okullarına yönlendiren uzmanlarımız sayesinde daha nitelikli nesil mümkün olmaktadır.

Psikologlar eşliğinde spora yönlendirilen çocuklar daha kaliteli bir hizmet alınması için çalışmalarına fiziksel ve zihinsel olarak hazır olmaktadır. Bu yüzden psikolog desteği, drama eğitimleri ve sosyal etkinliklerle çocukların sportif yaşama daha hazır hale gelmeleri sağlanmaktadır. Siz de çocuğunuz için yararlı bir adım atarak daha kaliteli bir zaman geçirmesini, sporla profesyonel anlamda tanışmasını sağlayabilirsiniz.

Profesyonel Futbol Antrenörleri Eşliğinde Eğitim

https://www.dgakademik.com

Çocuklarımız İçin En İyi Spor Eğitimi

Beylikdüzü Marmara Park AVM yakınında olan Fen Bilimleri Koleji'nde faaliyet gösteren spor okulumuz, sportif direktör Davut GÜNGÖR gözetiminde devam etmektedir. Yaz ve kış sezonuna göre değişen eğitim saatlerimiz çocuklarımızın programına en uygun şekilde organize edilmeye çalışılmaktadır.

Beylikdüzü Spor Okulları kapsamında basketbol, yüzme, hareket eğitimi (Cimnastik), futbol, akıl oyunları, robotik kodlama, taekwondo ve mucit atölyesi gibi branşlarda uzman ekip eşliğinde çalışılmaktadır.

Kaynak : https://www.dgakademik.com